Tarihçe

2003 yılında inşaat sektöründe faaliyete başlayan firmamız, özel sektörde konut inşaatları ile kamu sektöründe okul inşaatları ve taahhüt işleri yaparak, genç ve dinamik kadrosu ile kısa sürede başarılı olmuştur.

Konut inşaatlarında güvenli bir yaşam için 24 saat güvenlik hizmeti, interkom, sosyal faaliyet alanları, yeşil alanlar, çocuk oyun alanları ve kapalı otoparklar yaparak bir yaşam kenti inşa etmektedir.

Bütün projelerimiz “kalite, güven, detay” ilkesi ile yürütülmektedir.

Vizyon-Misyon

Türkiye ve Dünyada; en iyi inşaat teknolojilerine sahip mühendislik ve inşaat yönetmelikleri ile iz bırakabilmeyi, kişilerin güven duyarak taleplerinin karşılandığı merkez olmayı ve çağın yeniliklerini sektörün gelişimi ile entegre ederek hizmet etmeyi vizyon edindik. Önem verdiğimiz bu vizyonumuz sayesinde, müşterilerimiz ve iş ortaklarımız bizi başarılarının en önemli parçası olarak görecekler, çalışanlarımız kariyerleri için böyle bir şirket içinde çalışmanın gururunu yaşayacaklar, toplumlar bizi yerel değerlerde sorumluluk sahibi, yaşam kalitesine pozitif katkı sağlayan, doğal kaynakları verimli kullanan bir şirket olarak göreceklerdir.

Misyonumuz “Kalite, Güven, Detay” sloganımızla beraber bir marka olarak büyümek ve doğayı, doğaya zarar vermeden şekillendirip, insanlığın hizmetine en verimle ve temiz şekilde sunmaktır.

İLETİŞİM
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

Çevre Politikamız

1) Proje ve üretimi konusunda yetenekli kadrosu ve çözüm ortakları ile çevre değerlerinin korunmasında dünya standartlarını uygulamak.

2) Tüm uygulama alanlarında oluşabilecek çevre kirliliğini önleyecek şekilde planlamak, gerekli kaynakları bu yönde kullanmak.

3) Gelecek kuşaklara doğal yaşam alanları oluşturmak için etkin biçimde çalışmak.

Kalite Politikamız

 1. Mimariye, ilgili standartlara, teknik şartnamelere, deprem yönetmeliğine, inşa teknik ve sanatına uymak
 2. Teknolojiyi yakından takip ederek ürün ve üretiminde kullanmak
 3. Müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate almak
 4. Ürün teslimini söz verilen sürede gerçekleştirmek
 5. Çalışanlarının iş güvenliğini sağlamak için yürürlükte olan kanun ve yönetmeliklere uymak
 6. İnsan kalitesine verdiği önemle çalışanlarına gerekli eğitim programlarını hazırlamak ve uygulamak